Про нас

Про нас

Ласкаво просимо в AvantPay!

Ми є швидкозростаючою компанією з місією допомогти людям вирішити їхні фінансові питання. Наша мета полягає в наданні кожного клієнта більшою мірою контролю над його фінансовим становищем. Ми щиро віримо, що тільки захищені, безпечні і фінансово ефективні рішення, на зразок AvantPay, можуть допомогти людям досягати довгострокової фінансової стабільності.

Команда AvantPay складається з фінансових і бухгалтерських експертів, таких як:

Майкл Шмідт

Майкл Шмідт

Засновник і Генеральний Директор

Зі своїм новаторським мисленням, орієнтованим на створення сучасних фінансових інструментів, Генеральний Директор Майкл Шмідт є основною рушійною силою AvantPay. «Я вірю, що одного разу люди з усіх точок світу матимуть можливість отримати швидкий доступ до фінансових рішень, які дають їм більше контролю і безпеки. AvantPay постійно рухається в краще майбутнє. Я зібрав в одному приміщенні деякі з кращих умів у фінансовій індустрії для роботи над новим і багатообіцяючим проектом. Разом ми зобов'язуємося надати вам безпечні та зручні способи переміщення, управління і збереження ваших коштів.»

Семюель Ді Маджо

Семюель Ді Маджо

Фінансовий Директор і фінансовий Експерт

Семюель приніс з собою більше 20 років досвіду роботи в банківських і фінансових установах, щоб зробити AvantPay стабільною і популярною фінансовою платформою.

Карін Петерсон

Карін Петерсон

Бухгалтер і Фінансовий Аналітик

Після роботи на протязі більш ніж 10 років на Уолл Стріт, Карін надає впевненість в тому, що AvantPay стане затребуваною фінансової платформою в майбутньому.

Харві Престон

Харві Престон

Спеціаліст з підтримки клієнтів

Харві - це голос і зображення AvantPay, з якими мають можливість познайомитися нові клієнти при відкритті рахунку. Тямущий і доброзичливий, він завжди буде готовий відповісти на всі ваші запитання.

Діана Перес

Діана Перес

Аналітик даних

Діана є авторитетом в області аналізу даних. Вона відповідальна за те, щоб платформа і сайт постійно росли і розвивалися за рахунок впровадження фінансових послуг, які чекають мільйони людей у ​​всьому світі.

Кеннет Браун

Кеннет Браун

Розробник сайту

Кеннет створив цей прекрасний сайт, і його робота полягає в тому, щоб зробити використання сайту і навігацію по ньому максимально зручною і простою. Його досвід в розробці сайтів та їх дизайні допомагає нам створювати високо інтуїтивну платформу з унікальними фінансовими інструментами.

+380(0652)536-75-41

contact@avantpay.com.ua

Mykhaila Hrushevskoho St, дом 63, кв. 41, Кривой Рог

Розсилка новин

Введіть вашу пошту нижче, щоб отримувати нашу періодичну розсилку новин зі спеціальними пропозиціями і необхідними порадами в області фінансів:

Авторські права © 2021. Замовити резервні копії | AvantPay.