Ефективні способи зберігати ваші гроші

Ефективні способи зберігати ваші гроші

Ми всі хочемо мати ефективні ощадні рахунки. Популярною мрією є опинитися одного разу на пагорбі з важко зароблених грошей і покинути свою нудну і рутинного життя. Виявляється, сказати таке легше, ніж здійснити.

Коли ви намагаєтеся заощадити на ваших щоденних чашках випитої кави, або скасувати подорожі по всьому світу, ви не відрізняєтеся від інших схожих на вас людей, які бажають зберегти гроші. На жаль, ця тактика не працює в довгостроковій перспективі. Тому, перед тим як ви вважаєте за ваші заощадження, ви вже витратите їх на щось, що вам необхідно в житті.

 

На щастя, є ефективні способи зберегти ваші гроші. Нижче перераховані кращі з них:

1. Позбавтеся від ваших боргів

Зберігати гроші практично неможливо, якщо ви позичили комусь свої гроші. Незалежно скільки ви позичили, 1 долар або тисячу доларів, ви повинні спочатку повернути ці гроші назад, щоб використовувати в своїх цілях. В іншому випадку, ви ніколи не будете відчувати себе комфортно з збереженими грошима.

 

Рано чи пізно, ви повинні повернути свої гроші. Тому шукайте способи повернути свої кошти якнайшвидше. Це не повертає вас в перший квадрат, але як мінімум ви будете відчувати, що всі зобов’язання перед вами виконані.

2. Уявіть майбутні покупки

Одним з найбільш мотивуючих способів збереження грошей є визначення мети покупки на майбутнє. Уявіть, що ви хочете новий телефон. Дізнайтеся його ціну і порахуйте, скільки тижнів або місяців вам знадобиться, щоб відкласти саме цю суму. Далі, поділіть це число на кількість днів, протягом яких вам потрібно зібрати гроші.

 

Припустимо, ви хочете зберегти 10 доларів за 100 днів. Для цього забирайте щодня 10 центів з вашого гаманця і відкладайте їх в банку кожен день перед тим, як йти на роботу. Використовуйте подібну звичку протягом потрібного періоду, і у вас з’явиться можливість накопичити необхідну суму. Як тільки ви купите новий телефон, ви можете використовувати подібний процес для досягнення нових цілей.

3. Припиніть витрачати на непотрібні речі

Ви можете зберегти свої гроші за рахунок розуміння, на що в першу чергу вам необхідно витрачати гроші. Ведіть записи своїх щоденних витрат протягом двох тижнів або місяця. Потім, підведіть підсумки і з’ясуйте, які витрати були необов’язковими.

 

Наприклад, ви завжди можете заробити кошти, необхідні для фінансування основних потреб, таких як оплата оренди або кредитів, оплата комунальних послуг, придбання їжі та інші дрібні покупки. Все інше, наприклад куріння, витратні хобі, їжа в ресторанах, може бути не витратами першої необхідності, яких можна уникнути. Зупиніть або мінімізуйте їх, щоб мати зайві гроші, які ви можете зберегти до кінця місяця.

4. Використовуйте онлайн фінансові платформи

Напевно, найкращим способом зберегти гроші сьогодні є використання онлайн сервісів для здійснення захищених і дешевих фінансових операцій.

 

Однією з таких платформ є AvantPay, новий сервіс, який дозволяє вам витрачати і отримувати гроші в різних валютах практично з будь-яких точок світу. Більш того, в практиці такі платежі часто є найменш витратними в порівнянні з іншими подібними платежами. Як результат, ви можете зберегти свої гроші, оплачуючи менші комісії і постійно зменшуючи комісії в процесі користування рахунками.

 

AvantPay дозволяє об’єднати всі ваші банківські рахунки і кредитні карти в один сервіс для кращого фінансового контролю і можливості якнайшвидшого отримання фінансової свободи.

+380(0652)536-75-41

contact@avantpay.com.ua

Mykhaila Hrushevskoho St, дом 63, кв. 41, Кривой Рог

Розсилка новин

Введіть вашу пошту нижче, щоб отримувати нашу періодичну розсилку новин зі спеціальними пропозиціями і необхідними порадами в області фінансів:

Авторські права © 2021. Замовити резервні копії | AvantPay.