Як працює AvantPay

Як працює AvantPay

Приєднуючись до AvantPay, ви стаєте частиною глобального співтовариства, метою якого є краще розуміння нових фінансових можливостей.

Наша команда фінансових експертів готова сприяти вам у визначенні прекрасних фінансових можливостей AvantPay. З нашою допомогою, ви зможете швидко отримати контроль над своїми фінансами. Більш того, ви отримаєте доступ до широкого спектру фінансових інструментів.

Нижче ми розглянемо легкі способи використання AvantPay:

Контактуйте з нашими агентами

Контактуйте з нашими агентами

Після створення профілю в AvantPay, ви зможете зв'язатися з одним з наших фінансових професіоналів. В цьому випадку ви отримаєте когось, хто дозволить вам скористатися всім накопиченим досвідом AvantPay. Використовуйте свій час, пізнаючи інтерфейс нашої платформи і численні фінансові пропозиції.

Використовуйте сервіси AvantPay

Використовуйте сервіси AvantPay

Тепер ви знаєте, що таке AvantPay, чому б цим не скористатися? Первісне використання нашої платформи є повністю безкоштовним. Прив'яжіть свої банківські карти до AvantPay і отримуйте задоволення від здійснення фінансових транзакцій. Наприклад, ви можете пересилати кошти своїм друзям за кордон або керувати вашими щомісячними платежами.

Почніть зберігати свої гроші

Почніть зберігати свої гроші

AvantPay дає вам більш ніж просто контроль за вашими фінансами. Наприклад, він допомагає вам зберігати свої гроші при кожній транзакції за рахунок низьких комісій. У довгостроковому періоді, ви отримаєте більше влади над вашими фінансами і зможете накопичити більше грошей. Використовуйте цей унікальний шанс, щоб стати більш фінансово стабільними!

Переваги використання AvantPay

З AvantPay ви зможете зберегти ще цінніший ресурс, ніж гроші. Ви збережете свій час. Переміщення між фінансовими додатками займає багато часу, енергії та фінансових витрат. З нашою платформою, ви отримаєте доступ до різних фінансових інструментів на безпечній і дешевої основі.

Одним натисканням ви зможете почати проводити швидкі і безпечні операції, такі як:

  • Отримувати і платити гроші в різних валютах практично з будь-яких точок світу.
  • Купувати все, що захочете, з будь-якого сайту в світі без ризиків.
  • Організувати автоматичну оплату щомісячних рахунків.
  • Зберегти більше грошей за рахунок меншої вартості платежів.
  • Вільні грошові перекази між клієнтами AvantPay.
  • Доступ до ефективної клієнтської підтримки в режимі 24/7 протягом 365 днів на рік.
  • Свобода використання бізнес рахунку або персонального рахунку.
  • Надіслання платежів з використанням ваших карт або рахунків в більш ніж 90 країн світу.

AvantPay пропонує вам отримати фінансову свободу і реалізовувати будь-які ваші мрії. Ми пропонуємо зручний доступ до всіх ваших фінансів в одному місці. Більш того, ви можете здійснювати локальні платежі, цифрові платежі, інші транзакції швидко і безпечно лише одним натисканням клавіші.

Ця платформа допомагає кожному зменшити вплив поточної фінансової кризи. Так як вартість життя зростає, комісія за платежі має велике значення. Щоб зробити комісії низькими, AvantPay звільняє вас від оплати великої кількості комісій в різних фінансових додатках. Замість цього, ви будете платити більш низькі комісії за рахунок використання єдиної фінансової платформи.

Вибирайте AvantPay СЬОГОДНІ, щоб отримати всі переваги зручних фінансових сервісів, які можуть принести вашим рахунками прозорість і зростання!

+380(0652)536-75-41

contact@avantpay.com.ua

Mykhaila Hrushevskoho St, дом 63, кв. 41, Кривой Рог

Розсилка новин

Введіть вашу пошту нижче, щоб отримувати нашу періодичну розсилку новин зі спеціальними пропозиціями і необхідними порадами в області фінансів:

Авторські права © 2021. Замовити резервні копії | AvantPay.