Топ 3 альтернативи готівці

Топ 3 альтернативи готівці

Зберігати всі свої гроші в готівковій формі більше не є ефективним способом зберігати гроші. У сучасному світі ви повинні змусити свої гроші працювати на вас, а не навпаки. Ось чому нові і багатообіцяючі альтернативи наявним стають так популярні.

Проблема полягає в тому, що вибрати кращу альтернативу готівці не так вже й просто. Ринок переповнений різними фінансовими додатками, які пропонують різні фінансові інструменти. Таким чином, як можна дізнатися, що ви зробили правильний вибір?

На щастя, ми пішли далі і провели дослідження кращих альтернатив готівковим сьогодні для вас.

1. Платформи управління фінансами
74%
2. Акції та облігації
65%
3. Нафта і золото
77%

1. Платформи управління фінансами

Цей вид фінансових платформ пропонує такий же набір послуг, як і комерційні банки, але в онлайн режимі. Ви все ще можете пересилати і отримувати гроші, купувати речі в інтернеті, створювати ощадні рахунки. Ключовою відмінністю є те, що у вас немає потреби відвідувати фінансові інститути особисто.

Інші переваги використання онлайн платформ роблять їх сучасним способом управління грошима, кращим, ніж традиційні способи. Наприклад, ви можете бути залучені в швидкі і ефективні фінансові операції в різних валютах і в великій кількості країн. Додатково ви можете платити менші комісії, ніж в інших фінансових додатках.

Одним з таких прикладів є AvantPay, сучасна платформа в фінансовому світі майбутнього. Цей сервіс об’єднує в собі всі необхідні фінансові інструменти в одну високоефективну програму. Ви можете використовувати персональні або бізнес рахунки. В обох випадках, ви отримуєте переваги від високошвидкісних операцій, захищених рахунків і найбільш низьких комісій в цій сфері.

2. Акції та облігації

Іншою альтернативою наявним є різні види акцій і облігацій. Їх основною перевагою є зростання вартості протягом часу. Протилежно грошовими заощадженнями, вартість таких цінних паперів зростає з часом, і на відміну від збережених наявних заощаджень, частки в компаніях зможуть принести вам прибуток в довгостроковій перспективі.

Найбільшим ризиком зменшення ваших заощаджень може бути можливе падіння вартості акцій. Навіть більше, компанія може стати банкрутом. У цих випадках, ваші інвестиції буквально зникнуть, і повернути їх буде вкрай складно. Цей ризик стримує інвесторів при виборі способів фінансування грошей.

3. Нафта і золото

Сезонні інвестори скажуть вам, що золото і нафту завжди дадуть вам високий рівень прибутку на ваші інвестиції. І вони не будуть повністю неправі. Ці традиційні форми інвестицій надають захищений мінімальний рівень прибутку, але вони припускають значні вкладення для цього.

На жаль, інвестиції в нафту передбачають істотне розуміння міжнародної політичної ситуації. Дипломатична криза може значно впливати на короткострокову вартість активів. Таким чином, ви повинні прийняти високий рівень ризику кожного разу, як інвестуєте в нафту.

З іншого боку, вартість золота росте тоді, коли економіка знаходиться в стадії рецесії. Як можливість заощадження вартості, золото потребує кризах для зростання вартості. Таким чином, якщо ви хочете інвестувати в золото в очікуванні зростання його вартості, ви будете чекати, що історичні події вплинуть на світову економіку.

+380(0652)536-75-41

contact@avantpay.com.ua

Mykhaila Hrushevskoho St, дом 63, кв. 41, Кривой Рог

Розсилка новин

Введіть вашу пошту нижче, щоб отримувати нашу періодичну розсилку новин зі спеціальними пропозиціями і необхідними порадами в області фінансів:

Авторські права © 2021. Замовити резервні копії | AvantPay.