Відгуки

Відгуки про AvantPay

З моменту свого заснування, AvantPay зібрала велику кількість позитивних відгуків від клієнтів по всьому світу. Деякі з них дякували за допомогу в здійсненні швидких і ефективних фінансових транзакцій. Інші визнавали появу контролю за своїми фінансами.

Нижче представлені кілька відгуків клієнтів про AvantPay:

  Джеймс Бернс
  Джеймс Бернс

  індивідуальний підприємець

  «Я не отримував фінансову освіту в молодості. Тому у мене завжди були проблеми з фінансами, і я не знав, як відкласти гроші на погані часи. Спасибі AvantPay, тепер я можу керувати своїми витратами без використання значних фінансів.»

   Мішель Лок
   Мішель Лок

   медик

   «AvantPay допоміг мені платити менші комісії кожен раз, коли я хочу вислати гроші рідним в свою рідну країну. Щомісяця я висилаю трохи грошей своїм друзям і близьким. З іншими додатками я постійно платив необґрунтовано високі комісії. Тепер я можу пересилати великі суми і платити менші комісії. Спасибі вам, AvantPay!»

    Симон Лагранж
    Симон Лагранж

    підприємець

    «AvantPay - це моя улюблена платформа для управління бізнес рахунками. Я плачу невеликі суми своїм співробітникам щотижня. Без цього сервісу, платежі були більш довгими, і я платив набагато більші комісії.»

    +380(0652)536-75-41

    contact@avantpay.com.ua

    Mykhaila Hrushevskoho St, дом 63, кв. 41, Кривой Рог

    Розсилка новин

    Введіть вашу пошту нижче, щоб отримувати нашу періодичну розсилку новин зі спеціальними пропозиціями і необхідними порадами в області фінансів:

    Авторські права © 2021. Замовити резервні копії | AvantPay.